• Під Києвом з'явилися перші партизанські загони

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Субота, 22 березня 2014 року

Жителі села Трипілля на Київщині створили партизанський загін «Трипільська сотня».

Учасники цього бойового формування збираються рити окопи, вчитися партизанити і встановлювати блокпости. Як виявилося, це вже не перший загін. На Київщині їх вже більше десяти.

«Наші діди в 41―45-му пережили одну страшну війну, так що ми знаємо, як партизанити. Тоді ми боролися разом з росіянами проти фашистів, а тепер Путін сам нас називає фашистами. Це образливо. Ми зможемо постояти за себе», ― прокоментував газеті «Сегодня» один із трипільських партизанів.


За словами голови сільради Трипілля, рішення створити партизанський загін приймала сільрада. На «сходу» прийшло понад 100 осіб. За його очікуванням, в майбутньому загін може розширитися до 500, оскільки село їхнє велике ― набереться близько 5 тисяч жителів.

«Ми будемо готуватися до можливої окупації, опрацьовувати шляхи відходу, де і як зупиняти ворожі колони. На захист села обіцяють вийти місцеві афганці та мисливці. Місцевість у нас горбиста, багато лісопосадок. На першому етапі зареєстрованої вогнепальної зброї нам вистачить. А потім будемо „позичати“ її у „зелених чоловічків“. Під танк ми не збираємося бігти з двома каністрами, а будемо з розумом перемагати», ― сказав виданню глава сільради.

У свою чергу, народний депутат Олег Ляшко опублікував у своєму блозі думку одного російського десантника, який звертався до своїх співвітчизників.

«Я досить довго служив в армії і можу сказати, що українці ― непогані вояки. Адже ж вони почнуть партизанити. Ви відрізните українця від росіянина? Ніколи! А ось росіянина від українця ― завжди. Адже ми не вчимо мову. І, що ми будемо мати? Ви думаєте, що захищені від жаху війни? Я був у Волгограді після терористичних вибухів і бачив цей жах. А коли підуть труни, чи не призвуть тоді і ваших рідних?...», ― цитує NbNews

Нагадаємо, два дні по тому, як вбили українського військовослужбовця у Сімферополі, виконувач обов'язків президента України Олександр Турчинов поклав провину за кровопролиття на Володимира Путіна і офіційно дозволив українським військовим застосовувати зброю. Своєю чергою, український прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що конфлікт з Росією із політичної перейшов у військову стадію.


Читайте також:

Рада прийняла Декларацію про боротьбу за звільнення України
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...