• Командувача ВМС України захопили в Севастополі

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 19 березня 2014 року

Міністерство оборони України підтвердило факт викрадення командувача Військово-морських Сил Сергія Гайдука. За даними ж The Moscow Post він був затриманий органами прокуратури Севастополя.

Глава Міноборони був виведений невстановленими особами зі штабу ВМС ЗС України у Севастополі сьогодні вранці під час прибуття в український штаб загону «самооборони Севастополя» і російських козаків, попереду яких були виставлені жінки, повідомляє прес-служба оборонного відомства.

Агресори зажадали від українського командування добровільно звільнити територію штабу, в іншому випадку пригрозили взяти основний орган військового управління штурмом. У результаті, приміщення озброєних українських формувань взяли силою. Після штурму Сергія Гайдука відвезли в невідомому напрямку.

Як пише The Moscow Post, «Гайдук транслював у військові частини України наказ в.о. президента Олександра Турчинова: стріляти в мирних громадян», у зв'язку з цим контр-адмірал «був затриманий органами прокуратури Севастополя» для допиту.

Тим часом, солдати ВВС України продовжують займати позиції на Перекопському перешийку в районі адміністративного кордону з Кримом, де постійно стикаються з провокаціями з боку російських військових. Своїх позицій українці не здають, зазначає прес-служба Міноборони.

Нагадаємо, вчора після вбивства українського військовослужбовця в Сімферополі виконуючий обов'язки президента України Олександр Турчинов поклав провину за кровопролиття на Володимира Путіна і офіційно дозволив українським військовим застосовувати зброю. У свою чергу, український прем'єр-мініст Арсеній Яценюк заявив, що політичний конфлікт з Росією перейшов у військову стадію.


Читайте також:

Промова Путіна є зразком фашистської пропаганди ― Тимошенко

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...