• Промова Путіна є зразком фашистської пропаганди - Тимошенко

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 19 березня 2014 року

Екс-прем'єр міністр України Юлія Тимошенко назвала звернення голови Росії Володимира Путіна до Федеральних зборів країни з приводу анексії Криму «фашистською пропагандою».

«Те, що ми спостерігаємо ― це фашизм чистої води. І він більш небезпечний, тому що закамуфльований словоблуддям про „дружбу народів“. Презирство до іншої нації, хвороблива впевненість у своїй правоті, виклики всьому світу і нахабна брехня ― це і є фашистська пропаганда», ― заявила Тимошенко сьогодні в інтерв'ю німецькій газеті Bild.

Вона зазначила, що такої промови, як вчорашня промова Путіна, світ не чув з часів 1938 року.

«Заходу і Києву було дано сигнал: мені на вас наплювати. Звичайно, Західні країни можуть нехтувати агресією Путіна проти України заради „миру у всьому світі“, але треба розуміти, що мета Путіна ― зруйнувати існуючий світопорядок. Він зухвало заявив, що сучасні світові демократичні інститути не працюють, вони не ефективні і їх необхідно ліквідувати», ― додала Тимошенко.

Лідер української опозиції вважає, що світ зробив помилку, переглянувши народження нової фашистської системи, і, на жаль, продовжує потурати становленню цієї системи.

Нагадаємо, вчора Путін виступив із заявою у великому Кремлівському палаці після підписання договору із самопроголошеною владою Криму про прийняття української автономії до складу Росії на основі результатів так званого референдуму.


Читайте також:

Комунізм — що це в дійсності?

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...