• ЄС проголосував за санкції проти Росії

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 17 березня 2014 року

Сьогодні 28 міністрів країн-членів ЄС проголосували за введення санкцій відносно 21 російських та українських чиновників.

Відповідний документ Ради ЄК по Україні був оприлюднений на сайті Єврокомісії.

Санкції включають «додаткові заходи, в тому числі обмеження на поїздки і заморожування активів щодо осіб, відповідальних за дії, які підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, в тому числі заходів, пов'язаних з питанням про майбутній статус будь-якої частини української території і суперечать Конституції України».

Рада висловила жаль з приводу дій Росії в порушення міжнародного права і закликала Російську Федерацію не вживати заходів по анексії Криму. Будь-які подальші кроки російської сторони з дестабілізації ситуації в Україні приведуть «до більш широких додаткових економічних санкцій, зазначається в рішенні.

ЄС також підтвердив свою готовність продовжувати надавати допомогу Україні. Разом з тим, європарламентарії висловили готовність йти «на конструктивний діалог з усіма сторонами», і, як і раніше, «налаштовані на розвиток відносин між ЄС і Росією, заснованих на взаємних інтересах і повазі до міжнародного права».

Зустріч у Брюсселі тривала близько трьох годин.


Читайте також:

Через Крим у Росії стався обвал акцій

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...