• Янукович знову виступив із заявою

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 11 березня 2014 року

Сьогодні об 11 ранку в Ростові-на-Дону в залі виставкового центру ВертолЕкспо екс-президент України Віктор Янукович виступив із заявою перед журналістами.

«По-перше, оскільки в Україні поширюються про мене всілякі чутки, хочу сказати, що я живий, але не скажу, що відчуваю себе добре, спостерігаючи за тим, що зараз відбувається в Україні. Проти мене неодноразово намагалися застосувати терористичні методи, але не вдалося. Щойно дозволять обставини, впевнений, що чекати залишилося недовго, я обов'язково повернуся в Київ», ― цитує російський канал «Росія 24» заяву опального президента.

Як підкреслив «легітимний президент і верховний головнокомандувач країни» (так назвав він себе), «в Україні діє банда ультра-націоналістів і неофашистів, які мітять на президентський пост, захоплюють органи місцевого самоврядування, звільняють керівництво міліції, СБУ і вищих армійських офіцерів та хочуть розв'язати громадянську війну».

А «відколюють Крим», продовжив Янукович, дії нової влади. Наприкінці виступу він з помилкою процитував перші рядки українського гімну і висловив упевненість, що «обдурені люди прозріють», і «країна встане і об'єднається».

Нагадаємо, першу свою прес-конференцію Віктор Янукович дав у Ростові-на-Дону 28 лютого 2014 року, після того як у розпал протистояння з опозицією спішно покинув Україну 22 лютого.


Читайте також:

Ростовські медики не підтвердили смерть Віктора Януковича

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...