• Кримчанам відключили «5 канал» та «1+1»

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 6 березня 2014 року

Сьогодні в Криму заблокували мовлення «5 каналу» та «1+1», повідомляють співробітники українських телеканалів півострова. Проте почав мовлення російський телеканал «Росія 24», на тому місці, де був канал «Чорноморка».

Також сьогодні вранці в Севастополі стався інцидент нападу на 5-й український телеканал, коли його репортери разом з іншими київськими ЗМІ намагалися взяти інтерв'ю у військових, повідомляє «5 канал». 

Самопроголошена влада Криму, підконтрольна Росії, ще раніше погрожувала відключити українські телеканали за «однобічне висвітлення подій, що відбуваються в Криму».

«Якщо негативна інформаційна кампанія не припиниться, ми будемо змушені перекрити потоки необ'єктивною і брехливої інформації, щоб уберегти місцеве населення від негативного впливу», ― заявили в Радміні АРК.

Разом з тим у соцмережах з'явилися коментарі з приводу інформаційної блокади з боку кримських властей.

«Так, і цю культуру вони несуть у Крим, невже вони думають, що кримчани такі відсталі!?», ― прокоментували повідомлення першого віце-прем'єра Криму Рустама Теміргалієва на його сторінці в Фейсбук з приводу переорієнтації АРК на проросійські ЗМІ.


Читайте також:

Парламент Криму переніс референдум на 16 березня

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...