• До українських військкоматів звертається багато добровольців

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 10 березня 2014 року
Відтоді як російські війська вторглися на територію Криму, у київських військкоматах не встигають записувати киян, які бажають добровільно вступити в ряди української армії, щоб захистити країну.

Крім володарів «білих білетів» («непридатних» до несення служби), в чергу шикуються ті, хто вже відслужив в армії, пенсіонери і навіть жінки.

Так, у військкоматі по вулиці Салютна 64-річний пенсіонер запевняв охоронців при вході, що у нього ще достатньо сил, щоб захистити свою країну.

«Я в минулому сержант, танкіст і старший механік-водій», ― сказав чоловік журналістам газети «Сегодня».

Інший 40-річний киянин, офіцер запасу Внутрішніх військ, зазначив виданню, що приходить у військкомат вже третій день поспіль, і лише сьогодні йому вдалося потрапити на прийом.

Тим часом Генеральний штаб Збройних Сил України призначив час і терміни, щоб провести навчальні збори з військовозобов'язаними. Рада національної безпеки і оборони (РНБО) вже отримала відповідне розпорядження і передала його до Міністерства оборони.

«Повної мобілізації та тотального призову до лав української армії поки немає. На навчальні збори через повістки викликаються, в першу чергу, офіцери, резервісти, люди з досвідом військової служби і ті, які мають дефіцитні військові спеціальності», ― зазначив учора на брифінгу для журналістів секретар РНБО України Андрій Парубій.


Читайте також:
Путін наказав російським військам повернутися до місць дислокацій
Підписатися:

Коментарі