• Крим наразі спокійний?

  • Середа, 5 березня 2014 року

Яка зараз ситуація в Криму і як живеться в автономії мирним жителям? Судячи з новин у ЗМІ, може скластися враження, що вони перебувають у напруженій обстановці бойових дій. Чи відповідає це реальності, прокоментував для «Великої Епохи» житель Криму.

«Начебто поки тихо. У нас (крім військових об'єктів) все взагалі тихо. Якщо ЗМІ не дивитися і не слухати, то і не будеш знати, що щось відбувається. Спеціально обстановку, видно, підігрівають.

Центр міста розблокували. До цього в двох урядових будівлях засіли люди з автоматами і щоб люди навколо не ходили, оточили все міліцією.

Але зараз вже центр відкритий. Мітинги (на користь Росії) мляві. По новинах якщо подивишся — то все так бурхливо, а насправді — все млявенько так, це замовні якісь.

Все в основному навколо військових об'єктів зосереджено, а вони, як правило, в стороні від населених місць.

Тому в самому місті — спокійно. Розмов, правда, багато — мало кому хочеться, щоб стрілянина почалася. До того ж — причин для цього немає ніяких. У нас реально немає нічого з того, що російські ЗМІ говорять.

З боку Росії дуже багато брехні, вони досі живуть при комунізмі (ну або не далеко від нього пішли).

Воно, як би, і раніше було зрозуміло все це, просто я ніколи не думав, що настільки сильно. Просто зараз вони розкрилися (у всякому разі — для мене...).

Мирні люди в Криму з військовими не стикаються, тому що все навколо об'єктів влади і військових об'єктів зосереджено, а вже самі військові... загалом-то, деякі тримаються дуже навіть стійко.

Стрільби немає, але є психологічний тиск і провокації. Десь було відео, як не дали вивезти зброю (російські військові проникли на територію частини, але не змогли вивезти зброю, тому що українські військові оточили машини і не дали виїхати).

В основному, приблизно скрізь так: загрози, що буде все погано, але військові частини начебто тримаються.

Якщо чесно — я не очікував. Я думав, що у нас вже давно немає армії. Вона у нас виявляється є. Може бути, і беззбройна, злиденна армія, але є».

Сергій З., Сімферополь, Крим

 

Читайте також:

У київських військкоматах повно добровольців

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...