• Автомобілі якої марки українці купують найбільше?

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 10 березня 2014 року

За підсумками поточних продажів автотранспота в Україні, попит на авто виріс за лютий 2014 року на 20%, не вважаючи на подорожчання через девальвацію гривні.

За даними інформаційно-аналітичної групи AUTO-Consulting, обсяг продажів нових легкових автомобілів у лютому збільшився на 14,3 тис. одиниць. І найбільш продаваним з них став Geely, втім, як і в січні.

На думку директора з маркетингу групи АІС Сергія Боровика, досягти цього вдалося через більш скромне підвищення ціни на цю модель.

«Все змінилося після 20 лютого, коли почала різко знецінюватися гривня по відношенню до долара і євро. В результаті, на цьому тижні ми забезпечили половину продажів за місяць», ― повідомив «Коммерсантъ Україна» віце-президент «ВіДі Груп» Артем Ткаченко.

Тим часом експерти прогнозують, що вже в першій декаді березня продажі машин впадуть, якщо ситуація в Україні не стабілізується.

Нагадаємо, наприкінці лютого ряд іноземних автосалонів в Україні призупинив продажі нових автомобілів моделі Renault і Skoda через нестабільність української гривні.


Читайте також:

Автомобілі в автосалонах перестали продавати до стабілізації курсу долара

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...