• Римейк «РобоКопа»: людей захищають машини

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 9 лютого 2014 року
 
Незабаром на широких екранах країни стартуватиме римейк фільму «Робокоп» 1987 року з однойменною назвою. Над версією 2014 року працював бразильський режисер Жозе Паділья.

Сюжет стрічки залишився практично незмінним — події розгортаються в місті Детройті, де мафія і злочинні угруповання успішно ділять сфери впливу, а поліцейські марно намагаються боротися зі злочинним світом. Місцевий коп Алекс Мерфі отримує під час виконання службового завдання смертельне поранення. Страшні опіки, які Алекс отримав від потужного вибуху, спотворили близько 80% тіла.

Надії повернутися до коханої дружини і сина вже не залишилося. На сто відсотків у Мерфі працює тільки мозок. Міжнародна корпорація ОмніКорп, яка є лідером у виробництві робототехніки, використовуючи останні наукові досягнення, перетворює Алекса в робота-поліцейського. Костюм зі сплаву на основі титану замінив йому тіло.

Тепер у роботі-поліцейському співіснують дві істоти — людина та бездушна машина. За розрахунками корпорації, Алекса як такого вже не існує, є тільки машина з мозком людини. Але в процесі роботи робота з'ясовується, що він здатний самостійно приймати рішення, ґрунтуючись на таких почуттях, як співчуття, людяність тощо — а це вже чисто людські прояви.

Роль Алекса зіграв шведсько-американський актор Юель Кіннаман, в ролі доктора Нортона виступив Гарі Олдман.

Підписатися:

Коментарі