• «Джек Раян: Теорія хаосу»: нова загроза Америці від Росії

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Понеділок, 20 січня 2014 року
 

Чергова американська стрічка про змову росіян проти Америки «Джек Раян: Теорія хаосу» британського актора і режисера Кеннета Брана виходить в український прокат 16 січня.

У фільмі акумульовані, напевно, всі стереотипи американців щодо росіян — жорстокі, холоднокровні люди, які так і норовлять занурити в хаос увесь світ.

Московський мільярдер Віктор Черевін розробляє підступний план, як знецінити американську валюту і тим самим зруйнувати економіку США.

Для того, щоб втілити свій задум, лиходій запрошує до себе працювати чесного американського фінансового аналітика Джека Раяна. Нічого не підозрюючи, Джек переїжджає до Росії працювати. Однак незабаром він дізнається про чорні справи свого боса.

Російський мільярдер зробив так, що всі підозри про проведення фінансової махінації, яка повинна була зруйнувати американську економіку, лягли на Джека.

Звичайно, кожен добропорядний американець обов'язково спробує врятувати свою країну поодинці і виступити проти всіх російських мафіозі. Тим більше, що Джек — колишній морпіх, який добровільно відмовився від кар'єри вченого і відправився служити в армію після того, як терористи підірвали башти-близнюки в Нью-Йорку.

За сюжетом, щоб приборкати свого норовистого підопічного Джека Віктор Черевін бере в заручниці його дружину, яку зіграла Кіра Найтлі.

Тепер колишньому морпіху треба врятувати США від фінансового краху, звільнити свою кохану і, звичайно, вивести на чисту воду російських злодіїв.

У ролі головного московського мафіозі Віктора Черевіна виступив сам творець фільму Кеннет Брана. Роль морпіха і фінансового аналітика Джека Раяна виконав Кріс Пайн. Також у фільмі в епізодичній ролі побачимо Кевіна Костнера.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...