• Том Хенкс: в полоні сомалійських піратів

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 7 грудня 2013 року
 

На екрани виходить стрічка, заснована на реальних подіях, про безчинства сомалійських піратів у водах Індійського океану біля узбережжя Африки. Прем'єру в Україні заплановано на 5-те грудня.

У 2009 році американське торгове судно «Maersk Alabama» вирушає з порту Оману до Кенії з гуманітарним вантажем. Однак по дорозі до кенійської Момбасі на контейнеровоз нападають сомалійські пірати на чолі з Абдувалі Мусі. Капітан американського судна Ричард Філліпс, помітивши два човни, що наближаються з озброєними терористами, встигає заховати членів свого екіпажу в надрах судна.

Під дулом автомата, зберігши холоднокровність, Ричард переконує ватажка збройного угруповання, що він на судні один. Капітана беруть у полон у надії отримати хороший викуп. Ричард виявляє не тільки мужність протистояти бандитам, а й здатність швидко приймати рішення в неординарних ситуаціях, вести небезпечну дипломатичну гру і при цьому — залишитися в живим.

Кінокритики пророкують фільму Оскара і відзначають відмінну гру Тома Хенкса, який зіграв капітана Філліпса. Роль лиходія дісталася Баркхаду Абді. Його завдання було не тільки в тому, щоб через свого героя показати бандитизм на водах під Сомалі, але й трагізм і безвихідь, що панують у цій східноафриканській країні, і які спонукають бідні верстви населення займатися таким промислом.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...