• Шварценеггер та Сталлоне у новому фільмі

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Понеділок, 21 жовтня 2013 року
 

Бойовик-екшн «План втечі» від режисера Мікаеля Хофстрема зі Сільвестром Сталлоне і Арнольдом Шварценеггером у головних ролях виходить у прокат 17 жовтня.

«План втечі», можливо, не відрізняється новизною сюжету, який би, як і амбітний фільм «Гравітація» ( 2013 року) із Сандрою Буллок у головній ролі, викликав у глядача після перегляду захват від змішаних відчуттів. Однак у фільму «План втечі» вже гарантований успіх у прокаті, адже в одній стрічці зустрілися дві легенди фільмів про супергероїв — Сільвестр Сталлоне і Арнольд Шварценеггер, у якого після відходу з поста губернатора Каліфорнії знову з'явився час для зйомок.

Сільвестр Сталоне грає генія Рея Бресліні, який спеціалізується на системах безпеки. Все життя суперфахівець займається тим, що створює і вдосконалює системи захисту, які практично неможливо зламати. Рей вважається професіоналом у цій сфері і до нього за допомогою звертається сам начальник в'язниці, який хоче створити досконалу систему захисту від специфічних ув'язнених — кіберзлочинців, які вчинили високотехнологічні злочини.

Розробки Рея перевершують усі очікування, і на їх основі була створена досконала система безпеки в'язниці, яку охрестили «могилою», через те що втекти з неї стало просто неможливо! Тим більше що про існування такого місця на планеті нікому не відомо.

Однак Рей явно «перейшов комусь дорогу» — його підставляють, і він опиняється у своєму ж дітищі як ув'язнений. Тепер йому доведеться перевершити самого себе — розробити ідеальний план втечі, обійшовши досконалу систему безпеки.

Для здійснення свого задуму Рею потрібен надійний напарник. Ним стає сивочолий злочинець Еміль Ротмайер, якого грає Арнольд Шварценеггер. Еміль є лідером цієї в'язниці і опинився там за те, що намагався зламати світову банківську систему. Разом вони стають сильнішими подвійно. Тепер справа за малим — розробити і здійснити план втечі, щоб врятуватися і з'ясувати хто став винуватцем його ув’язнення.

«Моє завдання — втекти із в'язниці, щоб перевірити систему безпеки. І я розумію, що потрапив сюди не просто так, — розповів про сюжет фільму під час інтерв'ю на знімальному майданчику Сільвестр Сталлоне. — Хтось не хоче , щоб я опинився на волі».

«Я граю кібертерориста, — розповів про свого героя Арнольд Шварценеггер. — Мене тримають у цій в'язниці, щоб я не зламав світову банківську систему. Природно я хочу вибратися звідси, і для цього мені потрібно знайти кого-небудь, хто хотів би цього так сильно як і я».

Це не перша кіноробота, де Сталлоне і Шварценеггер грають разом . У 2010 році ці два актори знялися в бойовику «Нестримні» та, за їх словами, спільна робота принесла їм масу задоволення.

«Нам приємно працювати разом, — зізнався Сільвестр Сталлоне. — Ми, як два ветерани, яким є, що обговорити».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...