• «Сталінград» — нова картина Бондарчука

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 13 жовтня 2013 року
 
Російський режисер Федір Бондарчук представляє українському глядачеві масштабну стрічку про Сталінградську битву — «Сталінград». Стрічка стартує у прокаті 10 жовтня.

У своєму інтерв'ю Федір Бондарчук розповів, що над сценарієм робота велася три з половиною роки. Його переписували вісім разів, але результат перевершив усі очікування і тепер викликає почуття гордості не лише у режисера, а й у молодого сценариста — Іллі Тількіна.

«Це фільм про кохання максимальної напруги», — сказав Федір Бондарчук під час інтерв'ю на знімальному майданчику.

Сталінград, 1942 рік. Головна дія фільму відбувається в одному практично зруйнованому будинку, де дивом уціліла після бомбардування одна людина — дівчина. В оточенні окупантів вона опинилася зовсім одна. Двоє радянських солдатів пробралися через лінію ворога і сховалися саме в цьому будинку, навіть не підозрюючи, що тут хтось залишився в живих.

Російський солдат, оберігаючи дівчину від фашистів, піклуючись і переживаючи за її долю, незабаром відчуває непереборне бажання бути поруч з нею, і дівчина відчуває до нього такі ж почуття. На тлі війни, незліченних смертей, вибухів снарядів, криків і стогонів зароджується справжнє і всепереможне кохання, яке дає надію на нове життя.

Історична переконливість, достовірність того, що відбувається, точність передання побуту, костюмів, техніки — все це вимагає роботи справжніх професіоналів. Режисер для роботи над військовою драмою зібрав справжніх фанатів своєї справи.

«Ми зібрали тут реконструкторів — це люди одержимі, які можуть з піною у рота сперечатися про те, що цей ґудзик не належить до того часу, а був виготовлений на місяць пізніше подій, які ми описуємо», — розповів Федір Бондарчук.

Разом з іменитими акторами у фільмі знялися дві дівчини — дебютантки.

Знімальний період тривав, за словами режисера, сімдесят чотири дні. Щоб повністю закінчити всю роботу над фільмом, знадобилося 1,5 року.

Підписатися:

Коментарі