• В кінотеатрах показують «Однокласників-2»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Понеділок, 2 вересня 2013 року
 
На великих екранах стартує сіквел американської комедії 2010 року про пригоди колишніх однокласників — «Однокласники 2». Як і над першою частиною фільму, над другою працював режисер та американський актор — комік Денніс Дуган.

У головних ролях незмінно залишився продюсер і сценарист обох частин — актор Адам Сендлер, а компанію йому склали актори, які «перекочували» з першої частини фільму — Кевін Джеймс, Кріс Рок, Девід Спейд, Сальма Хайек та інші.

Ленні Федер (Адам Сендлер) і його чарівна дружина Роксана (Сальма Хайєк) із дітьми вирішили переїхати до тихого і затишного містечка, де минуло дитинство Ленні. Дитинство минуло, а вірні друзі — колишні однокласники залишилися. Ну і що, що минуло вже понад тридцять років з моменту закінчення середньої школи... Кому не хотілося хоч ненадовго повернутися у минуле і знову відчути себе дитиною? Нарешті зустрівшись разом, друзі дійсно забувають, скільки їм вже років, і впадають у дитинство, роблячи насправді безглузді вчинки, які характерні для підлітків.

Комедія, яка не претендує на високі оцінки критиків, вже зібрала чималий касовий збір тільки за тиждень прокату. Напевно, це пояснюється тим, що у фільмі розкриваються таємні мрії більшої частини чоловічої половини населення. Як висловлюються інтернет-користувачі, кому ж не хотілося б «відтягнутися» сповна, навіть якщо тобі вже за сорок і у тебе троє дітей?

Плоскуватий гумор, постарілі актори — коміки, заїжджені жарти не завадили Адаму Сендлеру — засновнику власної кінокомпанії Happy Madison Productions — створити чергову, по-дитячому дурну, але всупереч логіці успішну, американську комедію, де головна роль незмінно відводиться самому Адаму Сендлеру.
Підписатися:

Коментарі