• Мелодрама «Іспит для двох» скоро на екранах

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 25 червня 2013 року
 

Хто сказав, що іспити бувають тільки у вищих навчальних закладах? На екрани виходить мелодрама «Іспит для двох» американського режисера Пола Вайца. Українська прем'єра запланована на 27 червня.

Поллі Нельсон (Тіна Фей), університетський клерк, яка працює в приймальній комісії «Ліги плюща» — асоціації восьми приватних американських університетів. Члени ліги — це кращі з кращих студентів. Зараз перед Поллі стоїть завдання відібрати талановитих абітурієнтів до Прінстонського університету.

У кожного є «скелети в шафі», у Поллі — це позашлюбний син Джеремі, якого вона віддала до притулку давним-давно і вважала його втраченим. Проте доля дала їм шанс бути разом — хлопець планує вступати до університету, де вона працює, і, як виявилося, в школі він був далеко не відмінником.

Якщо історія про позашлюбного сина і про те, що Поллі намагається будь-якими способами допомогти йому вступити до вузу, стане відома начальству престижної «Ліги плюща», то бездоганна репутація асоціації може бути підірвана і кар'єрі Поллі може прийти кінець. І тут ще настирливий і цікавий Джон Прессман (Пол Радд), колишній однокласник, підозрює, що Джеремі і Поллі якось пов'язані між собою.

Поллі потрапляє в непросту ситуацію, коли потрібно зробити вибір — сімейне щастя і вступ сина чи успішна кар'єра, що забезпечить впевненість і стабільність у майбутньому. Це справжній іспит для дорослих відносин.

Звичайно, як це часто буває, між Поллі і Джоном з'являються почуття, що ще більше ускладнює і так хитке становище Поллі. Вічне питання — що ж робити? Належить прийняти нелегке рішення, від якого залежить майбутнє жінки. Що вибрала Поллі, ви зможете дізнатися, переглянувши стрічку «Іспит для двох».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...