• Прем'єра картини «Істальгія» режисера Дар'ї Онищенко

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Четвер, 30 травня 2013 року
 
Сьогодні на широких екранах наших кінотеатрів стартує перша повнометражна картина молодого режисера Дар'ї Онищенко «Істальгія». Фільм могли бачити гості кінофестивалю «Молодість» у жовтні минулого року.

На створення фільму пішло три з половиною роки. Для режисера Дар'ї Онищенко картина також стала її дипломною роботою. «Істальгія» англійською звучить як «Eastalgia», що можна перекласти як «туга за сходом».

Сюжетна лінія розповідає про долю емігрантів, яка дуже близька режисерові, адже Дар'я прожила в Мюнхені 7 років і постійно зустрічалася зі співвітчизниками, які не можуть знайти себе за кордоном і сподіваються, що країна і суспільство прийме їх. Дар'я Онищенко спробувала донести історію так, щоб глядач зміг задуматися і винести для себе щось з картини.

«Існує кіно для відпочинку, а також є кіно, яке змушує думати і співпереживати. А співпереживання — дуже важливе почуття, заради якого багато хто з нас і створює фільми» — поділилася режисер.

«Фільм про пошук батьківщини, про пошук того місця, яке називають домівкою» — коротко охарактеризувала його Дар'я Онищенко.

Зйомки фільму «Істальгія» проходили у Києві, Белграді та Мюнхені.

Підписатися:

Коментарі