ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У травні джин вийде з амфори: «Печатка царя Соломона»

Велика Епоха
Російський анімаційний фільм «Печатка царя Соломона» вийде в український прокат 2-го травня. Могутній джин Юсуф нарешті знайде свободу після багатовікового ув'язнення!

Постер «Печатка царя Соломона»
Постер «Печатка царя Соломона»
Багато століть тому за часів найбільшого розквіту Ізраїльського царства, великий цар Соломон, розгніваний витівками джина, запроторив того до амфори і для надійності скріпив закляття своєю печаткою.

Пройшли віки, на вулиці ХХ століття, Америка... Хлопчик на ім'я Гекльберрі Фінн зі своїм другом Джимом (рабом-утікачем) випадково знаходять скарб у покинутому будинку на березі Міссісіпі. Але переправляючи його по річці, володарі скарбів не впоралися з течією, і їхній човен розбився об скелястий берег. Однак хлопчикові в останню мить вдалося вхопиться за виступ скелі, який виявився горлечком старовинної амфори. Гекльберрі і Джим звільнили поневоленого джина Юсуфа, знайшовши не тільки могутнього мага, але й доброго друга.

Джин Юсуф, експериментуючи з часом, помилково переніс хлопчиків далеко в майбутнє, та ще й на інший континент — до Москви. У столицю Росії потрапили ще два персонажі — це розбійники, які, стежили за хлопцями відтоді, як дізнались, що Гекльберрі і Джим знайшли скарб.

Тепер джинові, хлопчику і його другові належить придумати, як вийти із ситуації і благополучно повернутися додому. Але, якщо б проблема була тільки в цьому... Виявляється за джином і магічною соломоновою печаткою полює стародавній демон Кішкаш, який хоче захопити владу і занурити весь світ у вічну темряву. Зупинити його може тільки магічний перстень царя.

Героїв мультфільму, який є творінням комп'ютерної графіки, озвучили такі російські актори, як Дмитро Дюжев, Едуард Радзюкевич, Володимир Долинський та інші.