• У травні джин вийде з амфори: «Печатка царя Соломона»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    П'ятниця, 26 квітня 2013 року
 

Російський анімаційний фільм «Печатка царя Соломона» вийде в український прокат 2-го травня. Могутній джин Юсуф нарешті знайде свободу після багатовікового ув'язнення!

Багато століть тому за часів найбільшого розквіту Ізраїльського царства, великий цар Соломон, розгніваний витівками джина, запроторив того до амфори і для надійності скріпив закляття своєю печаткою.

Пройшли віки, на вулиці ХХ століття, Америка... Хлопчик на ім'я Гекльберрі Фінн зі своїм другом Джимом (рабом-утікачем) випадково знаходять скарб у покинутому будинку на березі Міссісіпі. Але переправляючи його по річці, володарі скарбів не впоралися з течією, і їхній човен розбився об скелястий берег. Однак хлопчикові в останню мить вдалося вхопиться за виступ скелі, який виявився горлечком старовинної амфори. Гекльберрі і Джим звільнили поневоленого джина Юсуфа, знайшовши не тільки могутнього мага, але й доброго друга.

Джин Юсуф, експериментуючи з часом, помилково переніс хлопчиків далеко в майбутнє, та ще й на інший континент — до Москви. У столицю Росії потрапили ще два персонажі — це розбійники, які, стежили за хлопцями відтоді, як дізнались, що Гекльберрі і Джим знайшли скарб.

Тепер джинові, хлопчику і його другові належить придумати, як вийти із ситуації і благополучно повернутися додому. Але, якщо б проблема була тільки в цьому... Виявляється за джином і магічною соломоновою печаткою полює стародавній демон Кішкаш, який хоче захопити владу і занурити весь світ у вічну темряву. Зупинити його може тільки магічний перстень царя.

Героїв мультфільму, який є творінням комп'ютерної графіки, озвучили такі російські актори, як Дмитро Дюжев, Едуард Радзюкевич, Володимир Долинський та інші.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...