• Обережно: комедія «Піймай шахрайку, якщо зможеш» застерігає

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Четвер, 21 березня 2013 року
 

Сьогодні на екрани українських кінотеатрів виходить американська комедія «Піймай шахрайку, якщо зможеш» від творця фільмів «Нестерпні боси» і «Чотири Різдва» режисера Сета Гордона.

Напевно, коли доводиться грати героїню, яку називають товстухою, то це не дуже приємно, хоч і в міру заслужено. Але якщо ця Пампушка володіє харизматичним веселим характером, у міру симпатична, і в неї повно грошей (хоч і не чесно зароблених) то це слово набуває нового звучання. Не знаю, хто б краще впорався з цією роллю, як не Мелісса МакКарті.

Мелісса грає дрібну аферистку Діану, яка займається підробкою кредитних карток. Однією з її жертв стає рядовий офісний працівник Сенді Паттерсон (Джейсон Бейтман), який несподівано дізнається, що водночас на всіх його рахунках не виявляється достатньо грошей, щоб хоча б заправити бак та оплатити ТV.

Бідолаху заарештовують, але потім довідуються, що саме злодюжка Діана стала причиною його банкрутства. Слідчий поставив умову, що допоможе Сенді тільки в тому випадку, якщо останній приведе до нього Діану прямо в кабінет.

Сенді нічого не залишається, як відправитися на пошуки аферистки. Але знайти її виявилося куди простіше, ніж зловити, і з цього моменту починається справжнє божевілля. Адже Діана — це пампушка не з боязких, якій легко піти в рукопашну.

Вирішуючи свої проблеми, Сенді розуміє, що справжні проблеми у самої Діани. На неї почалося справжнє полювання головорізів, які готові принагоді пустити їй кулю в лоб — гроші для них не важливі, для них смерть пампушки — це справа честі. Адже Діана примудрилася обчистити і їх боса.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...