• Комедія «Квиток на Vega$» від вірменського режисера стартує у прокаті

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 22 січня 2013 року
 

Третя кіноробота вірменського режисера Гора Кіракосяна — пригодницька комедія «Квиток на Vega$» стартує в українському прокаті 24 січня.Хто не хотів би побувати в Лас-Вегасі? Та ще, якщо у тебе в кишені лотерейний квиток з виграшною комбінацією $ 5 млн! Але от лихо — американські фільми про гангстерів, наркоторговців і поганих хлопців-поліцейських — це не вигадка, а чиста правда. Вся затія пограти в нешкідливу гру лото перетворюється на небезпечний захід.

Молоді люди — Макс (Іван Стебунов) і Ліза (Інгрід Олерінська) — купують щасливий квиток і стають володарями (поки теоретичними) $ 5 млн. Але ось між ними «пробігає чорна кішка» і їхні стосунки під питанням. Тепер виграшний квиток — це єдине, що їх пов'язує.

Взявши із собою своїх друзів, Олесю (Наталія Ноздріна) і Діму (Володимир Яглич), Макс і Ліза відправляються до Лас-Вегаса, де за умовами лотереї, можна буде отримати свій виграш.

На своєму шляху вони зустрінуть наркоторговців на чолі з містером Чіча (Денні Трехо), продажних копів, а на їхній квиток буде полювати кримінальник-емігрант і затятий шанувальник Елвіса Преслі — Гарік (Михайло Галустян).

«На сьогодні цей фільм — найбільш масштабний і яскравий проект, в якому я брала участь, після "Неадекватних людей". Я захотіла до нього потрапити відразу ж після прочитання сценарію», — зізналася акторка Інгрід Олерінська, яка зіграла Лізу.

Зйомки комедії проходили в Москві, Лас-Вегасі і пустельних районах штату Юта недалеко від Солт-Лейк-Сіті, де знімалася левова частка кінокартини.

«Знімали в готелі "Тропікана" в Лас-Вегасі і в різних точках самого міста. Потім у Солт-Лейк-Сіті багато натури знімали, це штат Юта. Практично не було павільйонної зйомки», — розповів продюсер й актор фільму Михайло Галустян.

Переклад англійської творці кінороботи вирішили зробити з відтінком «перебудови», з яким асоціюється характерний дубляж фільмів російського журналіста і синхронного перекладача фільмів Андрія Гаврилова.

«Одному з продюсерів прийшла до голови геніальна ідея — давайте зробимо Гаврилова, щоб він озвучив! І відразу з'явився смак тих років, часів відеосалонів», — сказав Михайло Галустян.

Після свого передпоказу фільм «Квиток на Vega$» вже почав збирати безліч позитивних відгуків в інтернеті.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...