ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Джунглі людських відносин від Свєтлакова та Брежнєвої

Велика Епоха
Море, сонце, пальми, кокоси і пара закоханих, які приїхали освіжити свої стосунки, після трирічного подружнього життя, на безлюдний острів... ну, майже безлюдний... Російський режисер Олександр Войтинський представляє свою нову комедію «Джунглі», яка стартує в українському прокаті 29 листопада.

Постер «Джунглі»
Постер «Джунглі»
Джунглі — прекрасна алегорія шлюбу, тобто сім'ї — непрохідні нетрі, непередбачуваний маршрут і скрізь тебе підстерігає небезпека... Але в цьому ж і принадність — йти удвох по мінному сімейному полю з усмішкою і з любов'ю в серці. Тільки от цю саму любов би не втратити... Але як же її зберегти?

Олександр Войтинський разом зі сценаристами Олексієм Федоровим і Олегом Маловічко запропонували свій варіант рятувального круга для пар, які втомилися один від одного і яким пора змінити сірі сімейні будні на зелену непрохідну гущавину лісів.

«Це джунглі людських відносин», — сказала у своєму інтерв'ю Віра Брежнєва, яка зіграла головну героїню Марину у фільмі «Джунглі» про його сюжет.

Подружжя Сергій (Сергій Светлаков) і Марина (Віра Брежнєва) якраз опинилися у ситуації, коли потрібно терміново щось робити, щоб зберегти шлюб. Однак їх спланована захоплююча подорож несподівано перетворилася на небезпечний захід. Пара волею долі потрапляє на тропічний острів, який, як потім виявилося, є територією проживання племені канібалів.

До речі, щоб впоратися фізично з такими режисерськими завданнями, як оборонятися від тубільців, володіти зброєю і виживати на острові, Вірі в підготовчий період довелося вчитися битися і освоїти навички стрільби з лука.

«Жінці просто переклинює мозок, і вона впевнена, що ніяка не робота керує мною, а інша жінка», — розповів про свого героя і про сюжет фільму Сергій Свєтлаков, якому якраз і довелося втихомирювати на знімальному майданчику таку розлючену жінку — свою дружину по фільму — Марину.

Щоб не стати смачним обідом для людожерів, Сергій та Марина повинні забути про свої суперечки, об'єднатися і придумати план свого порятунку. Може бути, він же і стане ключем до довгоочікуваного примирення і сімейної ідилії, хоча б на час?

Зйомки основних епізодів проходили в Таїланді, а частина в кінопавільйоні Києва. Художником з костюмів стала таіландка Пенк, яка створювала їх для тубільців з природного матеріалу, дуже поширеного в цій місцевості, щоб домогтися максимальної реалістичності і правдивості історії. А ось костюми для Сергія та Віри привезли з Росії.

Бюджет фільму становить $ 4 млн.