• «Кохання з акцентом» скоро в кінопрокаті

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    П'ятниця, 12 жовтня 2012 року
 
Давно ми не були в Грузії, не пили хорошого грузинського вина, не дихали чистим гірським повітрям, не чули російську мову з характерним грузинським акцентом, який був і буде акцентом дружби і любові. Романтична комедія «Кохання з акцентом» — шматочок сонячної Грузії від режисера Резо Гігінеішвілі в прокаті з 11 жовтня.
Добрим справам допомагає небо. У цьому впевнений режисер фільму Резо Гігінеішвілі, який з дитинства мріяв зняти фільм про Грузію і людях, які приїжджають до цієї країни.
«Коли потрібен був дощ, він був. Усе було так, як я міг тільки мріяти», — розповів у своєму інтерв'ю Резо.
«Кохання з акцентом» розповість сім історій про любов абсолютно різних людей — росіян, грузинів, яких доля так чи інакше зіштовхувала між собою на протязі фільму.
«Той фундамент, на якому стоїть сценарій і сама картина, зітканий зі справжніх реальних історій. Це може бути епізод або емоція, яка спочатку дала нам привід робити цю картину», — сказав Резо Гігінеішвілі.
Разом з молодими акторами — Надією і Ганною Михалковоюї, Філіпом Янковським, Артуром Смоляніновим, Микитою Єфремовим та іншими у фільмі знялися Олег Басилашвілі й Інна Чурікова, а також Вахтанг Кікабідзе.
Для Олега Басилашвілі тема Грузії особливо близька, адже з цією країною його пов'язує не лише робота.
«Місто Тбілісі я не просто люблю, фактично це моя друга батьківщина, де народився мій дід, народився батько і мій брат, мої племінники, двоюрідні брати і сестра», — розповів російський актор.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...