• «Сусіди на стрьомі», навіть коли загрожують інопланетяни

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Четвер, 23 серпня 2012 року
 
Вашому маленькому містечку загрожують інопланетні істоти? Не переживайте, сусіди завжди на сторожі. І хоч вони взагалі нічого не знають про космічних прибульців і тим більше, як їм протистояти, це для них не перешкода. Фантастична комедія «Сусіди на стрьомі» з'явиться в українському прокаті 23 серпня.

Чого тільки не придумають чоловіки, аби не сидіти вдома і не животіти сімейними проблемами. Адже набагато цікавіше коротати довгі вечори в колі старих друзів, а в такій компанії не обійтися без хмільного напою. Але головне — гарненько подумати над причиною своєї втечі з будинку. І було б взагалі круто, щоб ця причина спрацьовувала кожен вечір!

Фільм «Сусіди на стрьомі» — це історія про чотирьох друзів, які втомилися від буденності і прісності свого існування. Їм приходить геніальна ідея — організувати у своєму маленькому містечку бригаду добровольців-дружинників, завдання яких — пильнувати за порядком у своїй окрузі. І було б усе ідеально, якби не одна непередбачена обставина — над їх містом і всім світом повисла загроза атаки інопланетян!

Ось вона — справжня пригода для нудьгуючих хлопців! Чотири добровольця-дружинника встають проти космічних високих технологій і неземних цивілізацій, які можуть наразити на небезпеку всю нашу планету.

На ролі головних героїв режисер Аківа Шаффер відібрав зоряну четвірку — акторів Бена Стіллера, Джона Хілла, Вінса Вона і Річарда Айоаде, які гарантують фільму добрячу дозу гумору та драйву.

Продюсером стрічки виступив Шон Леві, відомий своїми режисерськими роботами над такими комедійними картинами як: «Молодята» (2003), «Ніч в музеї» (2006) і «Ніч в музеї 2» (2009), а також фільму «Жива сталь» (2011) та ін.


Підписатися:

Коментарі