• «Льодовиковий період 4» незабаром на екранах

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Субота, 30 червня 2012 року
 
«Льодовиковий період 4. Континентальний дрейф» — нова версія створення Землі — скоро з'явиться в прокаті.
Ледниковый период

«Льодовиковий період 4» незабаром на екранах. Кадр з трейлера

У школі нас учать, що після глобальних метафорфоз у крейдовий період мезозойської ери утворився Північний Атлантичний і Північний Льодовитий океани, а континенти Північна Америка та Євразія розійшлися в сторони. Що в юрський період утворився Індійський океан — на Землі почалися формуватися обриси нинішніх континентів, і наша планета поступово набувала звичного для нас вигляду. Але ніхто не говорив, що причиною цьому... жолудь!

Виявляється, що саме дрібний гризун білка Скрет знайшла потрібну точку на планеті, щоб спробувати увіткнути туди свій улюблений жолудь. З цього моменту і з цієї самої точки почався розкол земної кори і пішов процес формування континентів. Так інтерпретували процес створення нинішнього земного образу творці анімаційного фільму «Льодовиковий період 4. Континентальний дрейф».

Ледниковый период

«Льодовиковий період 4» незабаром на екранах. Кадр з трейлера

Головні герої мамонт Манфред разом із шаблезубим тигром і лінивцем Сідом були ізольовані на невеликому відколотому айсбергу, і практично весь мультфільм героїчно боролися з десятиметровим хвилями океану, зустрічалися віч-на-віч з незвіданими морськими мешканцями гігантських розмірів, ну і, звичайно, періодично з'ясовували, хто із них правий.  

Добра вдача, хоробрість і природна безпосередність доповнилися земними катаклізмами, і в результаті вийшла смішна й добра комедія не тільки для дітей, а й для дорослих.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...