• Мультфільм «Лоракс» попереджає оберігати фауну і флору

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Четвер, 22 березня 2012 року
Сьогодні на великих екранах наших кінотеатрів виходить прем'єра 3D-мультфільму «Лоракс». Анімаційний мультик від творців «Нікчемний Я» дебютував у американському прокаті 2 березня й одразу став його лідером. Але, тим не менш, фільм отримав суперечливі відгуки критиків, які вважають, що мораль книги у голлівудській екранізації була загублена серед жартів.

Лоракс — мультиплікаційна екранізація дитячої книги, написаної доктором Сьюз (Теодор Сьюз Гейзель) і опублікованій у 1971 році. Твір є свого роду попередженням людства про те, що насувається екологічна катастрофа.

Добрий дитячий мультфільм «Лоракс» повчає старого і малого, що губити флору і фауну не можна — адже нерозумно різати сук, на якому сидиш.

Похмурий, брудний світ існує паралельно з яскравим і барвистим, але повністю синтетичним світом, де немає жодного дерева чи квіточки. У цьому світі й живе 12-річний хлопчик Тед, якому подобається руда дівчина, яка мріє побачити справжнє дерево. Саме ця мрія спонукала хлопчика відправитися на його пошуки. Хлопчик відправляється в ризиковану подорож за межі міста, де бруд, смог і практично немає нічого живого. І тільки грубий відлюдник живе у старому занедбаному будинку. Ось він і повідає Теду про іншого юнака, який знищив майже все живе.

А хто ж Лоракс? Рудий, волохатий з білими вусами хранитель і захисник лісу —саме він намагався попередити і врятувати все живе в захоплюючому оповіданні відлюдника.

Чи призведе розповідь відлюдника до заповітного дереву Теда — дивіться в кінотеатрах!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...