• Комедія «Мій хлопець — ангел» вийшла на кіноекрани

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Середа, 4 січня 2012 року
Романтична кінострічка «Мій хлопець — ангел» вийшла в російський прокат 2 січня. В Україні на екранах кінотеатрів фільм з'явиться на початку лютого.

Знімати новорічну комедію довелося режисеру Вірі Сторожовій, відомій своїми мелодрамами «Небо. Літак. Дівчина» і «Компенсація».

Пригодницька стрічка розповідає новорічну історію студентки геологічного факультету МГУ Саши (акторка Анна Старшенбаум), яка, випадково впала з вікна прямо на молодого чоловіка в чорному пальто, який виявився справжнім ангелом (актор Артур Смольянинов).

Актор Смольянінов, який став популярним після ролі Лютого у фільмі Федора Бондарчука «Дев'ята рота», зізнався, що важко вживався у роль ангела. Адже небесному творінню чужі земні почуття та пристрасті. Акторові доводилося уявляти собі, що він потрапив на іншу планету, щоб постаратися побачити світ очима ангела, для якого все в новинку.

«Це істота, яка все бачить вперше, — розповів про свого героя Артур, — для нього все несподівано, секунда — це відкриття. Часом я уявляв собі, що потрапив на Марс, на Юпітер і як би я на все це дивився».

Але, не дивлячись на труднощі перевтілення, за словами режисера Віри Сторожової, Артур добре впорався зі своєю роллю. Не тільки головному герою було нелегко. Сама Віра і вся знімальна група відчули сувору силу російських морозів, під час зйомок фільму. При цьому перші три дні, через хворобу, знімальним процесом режисер управляла по скайпу.

Складності не перешкодили групі створити добру новорічну казку. Саме так охрестили цю роботу блогери. Напевно, багатьом, у цьому нескінченному потоці бойовиків, трилерів, жахів і кримінальних фільмів, зараз усе частіше хочеться вірити в добру романтичну казку.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...