• Картина «Бойовий кінь» від Стівена Спілберга в прокаті з 2 лютого

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Середа, 25 січня 2012 року
Обіцяний у прокат в січні фільм режисера Стівена Спілберга «Бойовий кінь» показуватимуть у кінотеатрах України з 2 лютого. Картина знята за однойменним дитячим романом письменника Майкла Морпурго, написаного в 1982 році. Фільм буде цікавий глядачам будь-якого віку.

Бойовий кінь

Постер фільму "Бойовий кінь"

Пригодницький фільм розповість епічну історію часів Першої світової війни. Коли у фермерського хлопчика Альберта відбирають кращого друга — коня Джоуї, для участі в бойових діях. Їхня дружба настільки сильна, що, незважаючи на юний вік, Альберт вербується до армії, щоб знайти друга.

Бойовий кінь Джоуї проходить війну, надихаючи всіх на своєму шляху: британську кінноту, німецьких солдатів, французького фермера і його внука. Перша світова війна показана на тлі подорожі та пригод коня. Це велика історія про дружбу та війну.

Не дивно, що Стівен Спілберг знову порушує тему війни, адже він так майстерно передає біль втрати, співпереживання подіям і масштабність бойових дій. Чого тільки вартий перегляд картин «Список Шиндлера» (1993 р.) і «Врятувати рядового Райана» (1998 р.).
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...