ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Комедія із французьким смаком 'Шеф'

Велика Епоха
Комедія «Шеф» з пряним ароматом французьких ресторанчиків вийшла у прокат 7 червня. Фільм розповість про секрети високої кухні та покаже, як приготування та оформлення вишуканих ресторанних страв перетворюється у справжнє мистецтво.

Постер до фільму 'Шеф'
Постер до фільму 'Шеф'
Молодий, але дуже амбіційний кухар з придорожнього кафе мріє про високу кухню, але все, що йому доводиться готувати кожного дня, — це стейк з картоплею фрі, сосиски з картоплею фрі та ковбаски з картоплею фрі. На його думку, у нього необмежені кулінарні здібності, але є одна проблема — йому ніде їх застосувати. Через неприборканість смакових фантазій і кулінарних експериментів на кухні його за один місяць уже чотири рази звільняли. Але ... як завжди допоміг щасливий випадок.

Уже не молодий відомий шеф-кухар кількох ресторанів ламає голову над кулінарними ідеями, які, здається, просто вичерпалися. І ось одного разу він куштує страву повара з придорожнього кафе, який подає великі надії, і йому просто відібрало мову! Досвідчений кухар бере до себе на кухню самовпевненого, але безмірно талановитого юнака, і з цієї миті починається справжня комедія...

Зіткнення досвідченого кулінарного «зубра» з його закостенілим і відретушованим методом приготування страв і молодого кухара з нестримною кулінарною фантазією — ось на чому заварив режисер Даніель Коен своє кіно.

У головних ролях знялися французькі актори Жан Рено і Мікаель Юн.