ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Картина Іствуда розповість про колишнього керівника ФБР

Велика Епоха

Прем'єра історико-політичної мелодрами «Дж. Едгар», яка оповідає про знаменитого керівника ФБР, вийде в український прокат 23 лютого.

Геніальний американський актор Клінт Іствуд став режисером, продюсером і композитором фільму. Бюджет картини склав 35 млн доларів.


Стрічка розповідає про те, як керівника правоохоронних органів Америки Едгара Гувера (Леонардо ДіКапріо) на протязі майже 50 років боялися і звеличували, паплюжили і шанували.

Він усе життя піднімався по кар'єрних сходах і в кінці став наймогутнішою людиною Америки. Керівник ФБР Джон Едгар Гувер не зупинявся ні перед чим, щоб захистити свою країну. Він пережив вісьмох президентів і три війни. Гувер вів боротьбу з реальними і вигаданими загрозами.

Він використовував безжальні, але героїчні методи у своїй роботі і заслужив визнання всієї країни. Розкривати таємну інформацію, особливо про можновладців, стало його улюбленою справою, і він не гребував користуватися секретами вищих чиновників. Едгар розумів, що провідні фігури країни бояться, що він може розкрити їхні секрети, і завдяки цьому він заробив собі недоторканність.

Лише його постійний помічник і друг Клайд Толсон (Армі Хаммер), а також секретарка Хелен Генді (Наомі Уоттс), яка була, мабуть, найбільш причетна до планів Гувера, залишаться вірними йому до кінця...

Картина «Дж. Едгар »показує громадське та особисте життя Гувера від першої особи, його уявлення про справедливість.