• Прем'єра фільму драми «Бьютіфул»

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Вівторок, 8 березня 2011 року
 

Прем'єра фільму драми «Бьютіфул» в Україну відбудеться 10 березня 2011 року. Фільм про сенс життя, роздуми про смерть. Стрічка починається з історії сов, які перед смертю випльовують грудку шерсті, очищаючи себе. Алехандро Гонсалес Іньярріту написав сценарій зокрема для виконавця головної ролі Хав'єра Бардема, вважаючи, що тільки цей актор зможе розкрити характер героя і передати всю трагічність історії.

Самотній батько двох дітей Уксбаль, намагається примирити батьківство, любов, духовність, провину і злочини, живучи в середовищі жорстокої сучасної Барселони. Час його життя минув, невиліковна хвороба вбиває його тіло. Колишня дружина Уксбаля страждає психічним розладом, спить з його братом, але хоче повернутися в сім'ю і йому доводиться захищати дітей від божевільної матусі. Він допомагає нелегальним іммігрантам отримати роботу і захищає їх, друг дитинства офіцер поліції «копає під нього»... Весь час проблеми, і треба знайти час переосмислити життя.

Фільм «Бьютіфул» був номінований на два «Оскари»: кращий фільм іноземною мовою, краща чоловіча роль. Хав'єр Бардем отримав премію в Каннах за кращу чоловічу роль в цьому фільмі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...