• «Попелюшка» по-російськи

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Понеділок, 13 лютого 2012 року
 
До Дня всіх закоханих, 14 лютого, на екранах України з’явиться сучасна версія західноєвропейської казки «Zолушка» — романтична комедія російського режисера Сергія Іванова.
'Попелюшка' по-російськиЗа словами творця фільму і його продюсера Олександра Цекало, сьогодні ще існують дівчата, які вірять у те, що по них приїде принц на білому коні і зробить їх щасливими.
"Я їх прямо бачу в кінотеатрі", — зізнався продюсер.
У картині замість королівського балу — закрита вечірка, замість старої садиби мачухи — заможна родина, а сама Zолушка, уродженка Липецька, не пасербиця старої мачухи, а покоївка у роботодавців з двома примхливими дочками.
Роль Zолушки дісталася акторці Крістіні Асмус, відомої за серіалом «Інтерни». Тут дівчина вперше виконує головну роль. Відомого співака — прототипу казкового принца — зіграв Сергій Ткаченко, який звернув на себе увагу після виконання головної ролі у фільмі «Мечоносець» з Чулпан Хаматовою.
Zолушка — Маша Крапівіна — пристрасна фанатка співака Олексія Королевича і він — об’єкт її мрій про сімейне щастя. Проте в кінці фільму з’ясовується, що все не так, як у казці Шарля Перро. Дівчина по-справжньому закохується зовсім в іншу людину — в охоронця вечірки.
«Це сучасна історія, через яку ну кожен у житті точно проходив — коли тобі здається, що ти любиш ось цю людину і вона для тебе найкраща, а ні…» — розповів Олександр Цекало.
Для продюсера теж знайшлася роль у комедії — актор зіграв чоловіка феї.
Єлизавета Боярська, яка виконала в комедії роль однієї із сестер господині будинку, де працює вечорами Zолушка, зіграла вперше негативну роль.
Композитором романтичної історії став Костянтин Меладзе.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...