• Картина «Дівчина з татуюванням дракона» по-голлівудськи

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    П'ятниця, 13 січня 2012 року
 
Картина «Дівчина з татуюванням дракона» знята за мотивами відомого детективного роману з трилогії «Міленіум» шведського письменника Стіга Ларссона. Але скоріш за все не книга надихнула режисера Девіда Фінчера, а шведська версія фільму 2009 року «Чоловіки, які ненавидять жінок», — оригінальна назва, яку картина мала в Швеції.
Картина «Дівчина з татуюванням дракона» по-голлівудськи

Постер до фільму "Дівчина з татуюванням дракона"

На початку фільму звучить психоделічна музика «Immigrant Song», групи Led Zeppelin, яка передає атмосферу зла і дозволяє повною мірою відчути небезпеку. Шведська версія картини не мала такого успіху. Режисер високого класу Девід Фінчер («Зодіак», «Соціальна мережа», «Se7en») створив фільм близький по духу до роману письменника Стіга Ларссона про шведський серійного вбивцю. Ми побачимо як дискредитованого журналіста Мікаеля Блумквіста (Деніел Крейг) наймають для розслідування вбивств, які відбуваються в аристократичній родині протягом 40 років.
«Дівчина з татуюванням дракона» — блискучий фільм, але, оскільки він є франшизою, Фінчер, вочевидь, уважав своїм обов'язком зберегти схожість з книгою, залишивши таку ж трохи грудкувату структуру. Переваги голлівудської картини в її головних героях, які більш яскраво передають емоції. Недоліки в затягнутості фільму.
Цікавий факт, що шведська і голлівудська картини отримали однаковий рейтинг кінокритиків, за даними сайту Rotten Tomatoes, який склав 86%.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...