• Російський трилер «Камінь» у прокаті з 19 січня

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Середа, 18 січня 2012 року
 
Російський психологічний трилер «Камінь» стартує у кінотеатрах 19 січня. Цей фільм став дебютною режисерською і продюсерською роботою для режисера В'ячеслава Камінського.
Російський трилер «Камінь» у прокаті з 19 січня«Насправді не хотілося показувати, що людина божевільна. Зрозуміло, що витонченість методів, які він використовує, призведе до думки, що він ненормальний, психопат або є психологічні відхилення, пов'язані з дитинством і вихованням, — каже творець фільму. — Але попри це не хотілося показувати, що він такий божевільний маніяк, який жадає крові. Він все-таки живе за своїми правилами. Він робить це, виходячи з власних уявлень на життя, власного розуміння того, як люди повинні жити».
Робота над трилером-драмою стала дебютною не тільки для режисера, а й для одного з головних героїв фільму — артиста і співведучого програми «Прожекторперісхілтон» Сергія Світлакова. У фільмі «Камінь» йому довелося перевтілитися у психопата-вбивцю, який, викравши 7-річного хлопчика, вимагає викуп у тата-бізнесмена. За сценарієм, таємному викрадачеві не потрібен ніякий викуп і у нього єдина вимога до батька — протягом наступної доби той повинен вирішити, хто помре з них двох: його дитина або він сам...
У минулому учасник команди КВН «Уральські пельмені», а сьогодні успішний актор і гуморист Сергій зізнався, що хоче грати не тільки комедійні ролі, а й спробувати себе в трилерах і жахах.
За словами режисера фільму, Сергій зі своїм завданням впорався. Тим більше, як розповів В'ячеслав Камінський, психотип «Світлого» збігається з психотипом головного героя.
«Зрозуміло, що виховання і розвиток людини накладає на нього певні рамки того, що можна робити і чого не можна робити, але, в принципі, психотип у них однаковий, тому, коли Сергій злиться, у нього достатньо маніячний вираз обличчя», — говорить режисер .
До кінця фільму творці зберігають інтригу того, хто ж хороший, а хто поганий.
«Російському глядачеві не вистачає провокаційних проектів, в яких є енергія провокації, таких, якими колись були «дозори», — сказав в інтерв'ю продюсер фільму Тимур Бекмамбетов.
Також у фільмі знялася Олеся Судзиловська і Микола Козак.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...