• Комедія «Самогубці» вийде в прокат 1 березня

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Четвер, 1 березня 2012 року
 
Російський фільм «Самогубці» вийде в прокат 1 березня. Творці називають своє творіння «життєствердною комедією».
За словами продюсера і сценариста Олександра Стриженова, фільм торкається проблеми суїциду серед підлітків і дітей в Росії. За сюжетом усі герої цієї картини вирішили накласти на себе руки, але перед цим кроком вони хочуть виконати по одному своєму бажанню. Тут і починаються їхні пригоди — від грабування супермаркету до плавання з дельфінами.
Актор і співак Олексій Воробйов, який зіграв одну з головних ролей у картині, впевнений, що цей фільм зможе врятувати багатьох молодих людей, які встали перед вибором — жити або померти. За його словами, це не чорна комедія, а позитивне кіно, здатне допомогти молоді зробити правильний вибір.
Режисером виступив студент ВДІКу Єгор Баранов, для якого ця картина стала дебютною. Як оператор тут дебютував і Юрій Коробейніков.
Молоді творці кіно працювали з такими іменитими акторами, як Євген Стичкін, Оксана Акіньшина, Вілле Хаапасало, Марат Башаров, Гоша Куценко. Всі герої фільму, за словами продюсера Олексія Стриженова, знялися безкоштовно, але за умови, що прибуток від прокату поділять на всіх.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...