ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Картина «Похмурі тіні» з Джонні Деппом вийшла сьогодні в прокат

Велика Епоха
Готична мильна опера з елементами комедійного екшна під назвою «Похмурі тіні» вийшла сьогодні в прокат. У головній ролі знявся Джоні Депп.

Картина «Похмурі тіні» з Джонні Деппом
Картина «Похмурі тіні» з Джонні Деппом
Дія фільму розгортається в 70-х роках в Америці.

Джонні Депп грає Барнабаса Коллінза — молодої людини, яка переїхала у 1752 році з Англії в маленьке американське містечко Коллінспорт штату Мен до свого батька, який займається виробництвом рибних консервів.

У будинку Коллінзів працює служниця Анжеліка Бошар (Єва Грін), яка не залишила байдужим велелюбного Барнабаса. Між ними спалахують почуття, але досить швидко згасають, що розбиває серце молодої служниці. Анжеліка, бувши відьмою, вирішує помститися Барнабасу і накладає на нього прокляття — перетворює на вампіра і ховає живцем.

У 1972 році труну з Барнабаса, оповиту ланцюгом, випадково знаходять і відкривають. Звільнений вампір з'ясовує, що колись процвітаюче рибне виробництво занепало, не витримавши конкуренції, а поруч з їх маєтком все та ж Анжеліка відкрила власний рибний завод.

Вічно молода відьма все ще любить і таїть образу на Барнабаса і хоче його вбити. Така вибухонебезпечна суміш призводить до надприродних бійок, нереальній любовній сцені і, звичайно, до магії.

Зйомки «Похмурих тіней» проходили в Англії, на батьківщині Тіма Бертона. Для режисера на кіностудії Pinewood були збудовані дорогі декорації — ціле прибережне містечко, поруч з яким побудували справжній док із судами, а також декорацію особняка Коллінзом зі скульптурами морських людей.

Права на екранізацію роману Дена Кертіса «Похмурі тіні» придбав Джонні Депп, який прийшов з цією ідеєю до режисера Тіма Бертона ще п'ять років тому, але через зайнятість обох, зйомки почалися лише зараз.

За словами сценариста Сета Грема-Сміта, фільм «Похмурі тіні» не відноситься до якого-небудь конкретного кіножанру. Він охарактеризував його як надприродна готична мильна опера з елементами комедійного екшна.

В основі кінороботи став гучний 1225-тисерійний серіал з такою ж назвою, який дивилися американці з 1966 по 1971 роки. Його головними героями були вампіри, відьми, примари та інші монстри.