• Комедія «Побачення» розповість, чим обернеться побачення наосліп

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 8 квітня 2012 року
 

Російська комедія «Побачення», яка розповість про те, чим може обернутися побачення наосліп, з'явиться в кінотеатрах у середині квітня.

Холостяк Діма призначає побачення Ані  — дівчині, яку він ніколи не бачив і про яку нічого не знає. Парубок, звичайно, не здогадується, що Ані зовсім не можна пити — вона стає неконтрольованою і здатною на шалені вчинки. 


Сюжет нагадує американську комедію 1987 року «Побачення наосліп», де головні ролі виконали Брюс Вілліс і Кім Бесінгер. У тій картині трудоголік Уолтер (Брюс Вілліс) запрошує на ділову зустріч до ресторану незнайомку Надю, яка від однієї краплі спиртного втрачає розум.

Критики свого часу говорили режисерові комедії «Побачення наосліп» Блейку Едвардсу, що головна причина приголомшуючого успіху його картини — це вдалий підбір акторів. На вдалий акторський склад зробив ставку і режисер російської кінокартини «Побачення» Юсуп Бахшиєв — він уважає, що головні герої гармонійно виглядають і відмінно грають.

«Я дуже радий тому, з якими акторами я працюю, — поділився з Filmz.ru режисер, продюсер і автор сценарію Юсуп Бахшиєв. — Наприклад, Володимир Кристовський, незважаючи на те, що вперше виконує головну роль, як кажуть, органічний, як собака. З Катєю Климовою все зрозуміло після ролі у фільмі «Антикілер». Я побачив, що ця жінка може все».

За словами режисера фільму, акторка всі трюки на мотоциклі на пристойній швидкості виконувала самостійно, і це, безсумнівно, має зробити картину більш виразною.

«Насправді тут феєрверк усяких пригод, — зізналася головна героїня Катерина Климова. — Тут усе складається з найдрібніших нюансів».

Разом з Володимиром Кристовським і Катериною Климовою у фільмі знімалися: Сергій Бадюк, Олена Бабенко, Олексій Панін, Григорій Сіятвінда, Геннадій Венгеров, Андрій Кайков, Неллі Неведіна, Ольга Карпович (Буракова), Олексій Малашкін, Ольга Юрасова та ін.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...