• Документальний фільм «Кличко» стартує в українських кінотеатрах

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Четвер, 15 березня 2012 року
 

Сьогодні в українських кінотеатрах відбудеться прем'єра документального фільму «Кличко», яка покаже непростий шлях до всесвітньої слави двох братів — Віталія і Володимира Кличко.

Володимир і Віталій Кличко

Віталій і Володимир Кличко. 
Фото: Dario Cantatore / Getty Images

Картина німецького документаліста Себастьяна Денхарда розповідає про те, як брати починали своє боксерськє життя з підпільних занять кік-боксингом за часів Радянського Союзу і згодом досягли слави світових чемпіонів з боксу в суперважкій вазі. Відкрила картина завісу й особистого життя українських боксерів — їхнє дитинство, міцний сімейний зв'язок, а також виснажливі щоденні тренування, поразки, суперечки і подолання себе. При монтажі стрічки використовувалися унікальні кадри із сімейних відеоархівів Кличко.

Як розповів режисер фільму Себастьян Денхард, за три роки зйомок було відзнято близько 500 годин відеоматеріалу, а інтерв'ю давали не тільки українські боксери, а й їхні близькі, друзі та колишні опоненти. Він розповів, що сама ідея зняти фільм про українських спортсменів виникла ще у 2008 році.

«У 2008 році обидва брати-важкоатлета одночасно стали чемпіонами світу з боксу в різних версіях боксерських асоціацій, а такий випадок у професійному боксі безпрецедентний», — розповів Себастьян Денхард.

Фільм триває майже дві години і левову частку займають їх родинні стосунки, переживання за здоров'я і життя один одного. Адже бокс, як сказав Віталій, старший із братів, — це не гра.

«Можна грати в баскетбол, можна грати в бейсбол, можна грати в будь-які види спорту, але в бокс грати неможливо. Тут гладіаторські бої, а не гра», — сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що в цьому виді спорту головне не тільки перемога — важливо також залишитися здоровою повноцінною людиною, щоб продовжувати життя після боксерської кар'єри.

Віталій вважає, що виграє не той, хто б'є, а той, хто не пропускає.

Презентація фільму в столиці відбулася 13 березня за участю головних героїв, режисера і продюсера стрічки. Такі презентації пройдуть у Дніпропетровську, Одесі та Тернополі. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...