• Попелюшка з хвостом і лапами — нова інтерпретація французької казки скоро в прокаті

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Середа, 1 серпня 2012 року
 

В українських кінотеатрах 2 серпня стартував анімаційний фільм «Попелюшка: Повний вперед!».

Співвітчизники відомого казкаря Шарля Перро по-своєму інтерпретували казку про бідну пасербицю на ім'я Попелюшка. Режисером виступив творець мультфільму «Правдива історія кота в чоботях» Паскаль Ерольд.

«Попелюшка: Повний вперед!» — це мультфільм, де всі персонажі тварини. Дія розгортається на Дикому заході. Тут усе як у справжніх фільмах про ковбоїв: і пограбування поїзда, і перестрілки, гонитви і викрадення, а також справжня любов і, звичайно, щасливий кінець.

Ми звикли, що молода падчерка з дивним ім'ям Попелюшка — це мила і добра дівчина, яка важко працює на свою мачуху і двох її дочок. Саме так її зображує французький поет і казкар Шарль Перро.

Однак на Дикому Заході живе зовсім інша Попелюшка — з хвостом, із волохатими вухами і лапами, але теж досить мила і по-своєму добра. Ні, ми не пили... Це нова інтерпретація західноєвропейської казки про Попелюшку французького режисера Паскаля Ерольда. Свою героїню він побачив у ковбойському капелюсі, у високих червоних чоботях і в образі... собаки.

У Шарля Перро принц знайшов свою таємничу кохану за кришталевою туфелькою, а от Паскаль Ерольд вирішив трохи відійти від цієї сюжетної лінії. У нього принц — це російський царевич в образі собаки, який їде на Дикий Захід зі своєю тіткою. Там він знайомиться з дивною дівчиною Попелюшкою, яка в бійці втрачає свій зуб. Царевича чекає нелегка задача — знайти свою улюблену по... зубу.

Загалом, там усе не так, як ми звикли, і цим цей мультфільм цікавий. Це новий погляд на стару казку, з новими персонажами, незвичайним довкіллям та ще й у форматі 3D.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...