• Комедія «Джунглі кличуть! У пошуках Марсупіламі» з 2 серпня в прокаті

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Неділя, 29 липня 2012 року
 

Ви романтик і любите пригоди — тоді ця французька комедія для Вас! Режисер Ален Шаба, творець кіноепопеї про Астерікса та Обелікса, презентував нову захоплюючу комедію «Джунглі кличуть! У пошуках Марсупіламі». Вас чекає захоплююча подорож до дрімучих Джунглів у пошуках фантастичного звіра Марсупіламі. В українському прокаті картина з'явиться 2 серпня.

Джунглі кличуть! У пошуках Марсупіламі»Телеведучому Дену Джеральду, кар'єра якого йде на спад, висунули ультиматум — або зробити сенсаційний репортаж і підняти рейтинги передачі або звільнення. Ден використовує останній шанс і відправляється в небезпечну подорож до Джунглів, у таємничу країну Паломбо, щоб знайти фантастичного звіра Марсупіламі, який зберігає таємницю вічної молодості.

Марсупіламі — персонаж популярних коміксів, який був створений Андре Франгуіном у 1952 році. Андре зобразив Марсупіламі рудим звірятком з чорними плямами, як у гепарда, з тонким хвостом завдовжки близько 8 метрів.

Французький режисер Ален Шаба виношував ідею екранізувати історію про фантастичного звірка ще з 2005 року. Він не тільки став творцем кінокартини, але і її продюсером, а також виконав одну з головних ролей — телеведучого Дена Джеральд.

Для втілення своєї давньої мрії — зняти історію про таємничого звірка, Ален запросив до своєї картини актора Жамеля Деббуза, з яким він уже працював, знімаючи комедію «Астерікс і Обелікс: Місія« Клеопатра». Крім того цілу плеяду талановитих акторів — Даліп Сінх, Ламбер Вільсон, Герардо Тараса, Лія Кебеде та інші. Також у фільмі ми побачимо і співачку Селін Діон, яка буде грати саму себе.

Пригодницька історія, повна небезпек, несподіваних поворотів і комічних ситуацій на тлі шикарних картинок дрімучих Джунглів, обіцяє бути цікавою та захоплюючою.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...