• «Червоні вогні» від режисера Родріго Кортеса

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    П'ятниця, 13 липня 2012 року
 
19 липня у кінотеатрах покажуть прем'єру іспанського режисера Родріго Кортеса «Червоні вогні», в якій головні ролі зіграли відомі актори Роберт Де Ніро, Сігурні Уівер і Кілліан Мерфі.
Дебютна робота молодого режисера «Похований заживо» хоч і не зібрала великі касові збори, але так сподобалася кінокритикам, що Кортесу відразу запропонували роботу над фільмом «Червоні вогні».
Містичний трилер розповість, чи існують надприродні здібності. Психолог і дослідник паранормальних явищ Маргарет Метісон (Сігурні Уівер) зі своїм помічником Томом Баклі (Кілліан Мерфі) досліджують і викривають аферистів з нібито надприродними здібностями. Професійні скептики представили в справжньому світлі безліч мисливців за привидами, цілителів, магів і екстрасенсів.
Але коли оголошується всесвітньо відомий екстрасенс Саймон Сільвер (Роберт Де Ніро), про якого протягом 30 років нічого не було чутно, Маргарет Метісон відступає, і за справу береться її молодий помічник Баклі. Сповнений рішучості, він використовує всі засоби, щоб розкрити правду про Сільвера. Але незабаром змушений переглянути свої переконання.
Любителям містичного трилера фільм повинен припасти до душі, адже в попередньому фільмі Родрігеса «Похований заживо» гра одного актора зуміла заінтригувати і тримати в напрузі до кінця фільму.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...