• «Паралельні світи»: світи різні — любов одна. Скоро в прокаті

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 21 серпня 2012 року
 

Вічна історія про Ромео і Джульєтту — вони з різних світів, але любов у них одна. Фантастична мелодрама «Паралельні світи» від Хуан Дієго Соланаса стартує 23 серпня.Режисер Хуан Дієго Соланас, як і автор таблиці хімічних елементів — Менделєєв, побачив своє майбутнє творіння у сні. В основу всього фільму лягло одне бачення з пророчого сну — дві гори, які стикаються одна з одною, нависнувши одна над іншою.

«Одного разу, прокинувшись вранці, я побачив чітку картину перед очима, яка з'явилася нізвідки — дві гори, що нависають одна над іншою», — згадує Хуан Дієго Соланас у відеосюжеті «Як знімали фільм "Паралельні світи"», викладеному на YouTube.

За задумом режисера, колись дві планети з'єдналися, створивши при цьому два паралельні світи, де в кожному існує своя гравітація. Після об'єднання утворився Верхній світ, де живуть багаті і мають владу, і Нижній світ, який, по суті, обслуговує Верхній.

За правилами співіснування двох світів — перетинати кордон суворо заборонено. Проте любов ці кордони не дотримується. Ще підлітками, Адам (Джим Стерджесс) з Нижнього світу познайомився з Іден (Кірстен Данст) з Верхнього. Молоді люди закохалися один в одного і довгий час таємно зустрічалися. Але одного разу їх розлучили, після чого кожен жив у своєму світі. І ось волею випадку Адам побачив Іден по телевізору, і любов знову пристрасно запалала у нього в грудях. Він вирішив будь-якою ціною розшукати свою кохану.

Паралельні лінії, як відомо, не перетинаються, але Адам вирішив довести зворотне — заради того, щоб бути разом зі своєю коханою, він порушує всі закони і правила Верхнього і Нижнього світу.

Актор Джим Стерджесс зізнався, що сюжет майбутнього фільму його, м'яко кажучи, здивував своєю дивиною, і він не поспішав погоджуватися на роль.

«Спочатку мені надіслали сценарій, я прочитав його і був приголомшений, наскільки він був дивним, — розповів Джим. — Потім я зустрівся з режисером і тільки після цієї зустрічі був абсолютно впевнений, що хочу зніматися в цьому фільмі».

Алекс Макдауелл, художник-постановник, зізнався, що робота над цим проектом стала для нього справжнім іспитом.

«Це було приголомшливим дизайнерським випробуванням — думати про два світи, які існують паралельно, але поблизу, з двома силами тяжіння і ускладненнями, які це несе за собою», — згадує Алекс.

Бюджет картини склав $ 60 млн.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...