• «Від гвинта 3D» отримав суперечливі відгуки

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Четвер, 9 серпня 2012 року
 

Прем'єра російського анімаційного фільму «Від гвинта 3D» запланована в Україні 16 серпня, але вже до свого офіційного старту ця робота отримала суперечливі оцінки серед інтернет-користувачів.

Ця історія про винищувач СУ-37 на ім'я Вітязь, який теж хоче приймати участь у щорічному авіазмаганні. Для цього він проходить підготовку у досвідченого тренера-літака. Проте несподівано він закохується у симпатичний літак — Блискавку, яка в свою чергу виявляється помічником головного суперника Вітязя на змаганнях — Грома. Загалом, тут свій любовний трикутник.

І була б ця історія сама по собі вдалою і цікавою, якби не нагадувала і за сюжетом, і по анімації мультфільм «Тачки» виробництва студій «Pixar». Інтернет-користувачі знайшли схожість російського анімаційного фільму саме з мультфільмом «Тачки» — за сюжетом, по стилізації літаків і т.п.

Сюди ж додалися й однакові імена героїв — зокрема головного героя фільму «Тачки» — гоночний автомобіль теж звали Блискавка. Також, щоб «олюднити» персонажі був використаний прийом, який запропонував і розробив режисер Джон Лассетер при створенні у 2006 році мультфільму «Тачки» — очі розташовувати у машин в області лобового скла, а не на місці передніх фар, як це було прийнято раніше ( короткометражні мультфільми 1952-го року).

«Усе женемося за Америкою! Трейлер слабкий, навіть нудно стало, боюся і фільм такий же... До того ж це явна копія «Тачок», а поруч з таким твором наш здаватиметься, в будь-якому випадку, понуро», — вважає MonarhRusVic. Подібні коментарі залишають користувачі під трейлерами «Від гвинта 3D» на різних сайтах.

Однак мультфільми створюються не тільки для дорослих, а й для дітей. Тому те, що дорослим здається нелогічним, плагіатом або ще чимось, цілком можливо сподобається і добре сприйметься дітьми. На це творці «Від гвинта 3D» якраз і розраховували.

«У нас не було завдання зробити конкретне вікове обмеження. Скажімо так: трирічна дитина навряд чи досидить, для п'ятирічного вже буде що подивитися, а в основному ми розраховуємо на дітей від семи років», — сказав продюсер і сценарист «Від гвинта 3D» Армен Аділханян в інтерв'ю GameScope.

Напевно, для анімаційних фільмів малюки є самими строгими суддями, і останнє слово буде саме за ними.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...