• Сталлоне проти Ван Дамма у другій частині Нестримних

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Понеділок, 13 серпня 2012 року
 
«Нестримні-2», сіквел бойовика «Нестримні» (2010 р.), стартує в українському прокаті 16 серпня. Сільвестр Сталлоне, як і в першій частині, буде грати крутого хлопця — Барні Росса, голову загону найманців, який битиметься з головорізами під проводом Жана Вілена (Жан-Клод Ван Дамм).
Режисерське крісло цього разу Рембо віддав Саймону Уесту, який відомий такими роботами, як «Повітряна в'язниця» (1997 р.), «Лара Крофт: розкрадачка гробниць» (2001 р.), «Механік» (2011 р.) та ін.
Сільвестр Сталлоне зібрав в одній кінострічці плеяду легендарних акторів-бійців, які по праву заслужили славу крутих кінохлопців. Нестримних найманців на чолі з Барні Россом (Сільвестр Сталлоне) зіграли такі актори, як Джейсон Стетхем, Джет Лі, Дольф Лундгрен... А протистоїть їм загін поганих хлопців, очолюваних лиходієм-каратистом Жаном Віленом, якого зіграв Жан-Клод Ван Дамм.
«Нестримні-2» — напевно, чисто чоловіче кіно без сентиментальних сцен і горезвісної жіночої логіки. Загалом, представників сильної статі чекає кіно з глибоким змістом — круті перці відправляються помститися за смерть бійця зі своєї команди — татуювальника Тула (Міккі Рурк). Нестримні месники сповнені рішучості знести всіх на своєму шляху і покарати злісного ватажка банди — Жан-Клода Ван Дамма.
Над сенсом свого кінотвору довго думав і сам ідейний творець — Сільвестр Сталлоне, який не тільки зіграв одну з головних ролей, але і виступив як сценарист цього бойовика.
«Який сенс у фільмі з безглуздо бігаючими мужиками? Саме так — ніякого. Це найскладніше», — зізнався в одному зі своїх інтерв'ю Сталлоне.
Про грандіозний розмах бойових сцен «з безглуздо бігаючими мужиками» можна судити по тому факту, що для зйомок на території Болгарії влада цієї країни надали військову техніку урядового загону.
Поряд з динамічними бойовими сценами і захоплюючими спецефектами у фільмі є багато смішних моментів. Герої неначе жартують над своїми образами з інших кіноробіт. Чого варта легендарна фраза Арнольда Шварценеггера «I'll be back» («Я повернуся» - прим. Автора) з фільму «Термінатор-2». Тут в одній із сцен з Арнольдом Шварценеггером і Брюсом Віллісом (відповідно персонажі Тренч — колишній друг Барні Росса і Черч — агент ЦРУ), Арні вимовляє: «I'm back» («Я повернувся» - прим. Автора).
Також не можна не відзначити, що на знімальному майданчику не обійшлося без жертв — під час сцени за участю каскадерів один з них трагічно загинув під час вибуху гумового човна, а другий був відправлений до лікарні.
Бюджет «Нестримних» склав $ 100 млн. Зйомки проходили в Болгарії, США та Китаї.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...