• «Таємниця магічних крил» розповість про небезпеку Долині фей

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Четвер, 16 серпня 2012 року
 
Діснеївський повнометражний анімаційний фільм «Таємниця магічних крил» розповість про чарівний Зимовий ліс і розкриє таємницю крил юної феї на ім'я Дінь-Дінь 16 серпня.
«Таємниця магічних крил» — це сіквел перших чотирьох історій про юну фею-майстриню Дінь-Дінь, яка не раз наражала на серйозну небезпеку Долину фей.
У першій частині («Феї», 2008 р.) ця мила дитина з казкової країни, граючись з небезпечним бур'яном — Біжучими Чортополохами, мало не зірвала настання весни, чим наразила на небезпеку весь чарівний народ. У другій частині («Феї: Загублений скарб», 2009 р.) Дінь-Дінь трохи розлютилася і ненароком розбила чарівний камінь, який дає феям з місячного світла чудодійний пилок, завдяки якому феї можуть літати. У третій частині («Феї: Чарівний порятунок», 2010 р.) також не обійшлося без серйозної небезпеки для Долини — юна Дінь-Дінь знову пішла на ризик заради маленької дівчинки Ліззі.
Лише у четвертій частині під назвою «Турнір Долини фей», яка вийшла в 2011 році, небезпека від витівок маленької майстрині минула. Напевно, тому, що цей анімаційний фільм був короткометражним, і дівчинка Дінь-Дінь просто не встигла нічого накоїти.
І ось зараз стартує п'ята частина — «Таємниця магічних крил», в якій цікавість і жага пригод Дінь-Дінь штовхає її до забороненого Зимового лісу. Це призводить до того, що в Долині фей пори року вийшли з рівноваги, і феї, можливо, вже ніколи не зможуть літати.
Проте, не дивлячись на її витівки, дівчинці завжди допомагали її друзі — майстри Боббл і Кленк, садова фея Розетта, фея світла Ірідесса, фея тварин Фауна і фея води Серебрянка, а також дивовижна риса характеру — не здаватися навіть тоді, коли все здається безнадійним.
По-дитячому цікава і наївна майстриня Дінь-Дінь завжди на передовій там, де її чекають пригоди, повні небезпеки і можливість дізнатися щось нове і таємниче. Загалом, маленька Дінь-Дінь — звичайна допитлива дитина в чарівній країні.
Як і чотири попередні історії, фільм «Таємниця магічних крил» — барвиста, світла, добра казка, яка порадує малюків і стане повчальною легендою про милу фею Дінь-Дінь та її друзів.
Режисером став Бредлі Реймонд, який створив чотири з п'яти історій про Долину фей і дівчинку Дінь-Дінь.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...