• Сьогодні в прокаті «Воруши ластами 2 3D»

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Четвер, 30 серпня 2012 року
 
Бельгійські творці анімаційного фільму «Воруши ластами 2 3D» розкажуть ще одну історію про пригоди маленьких черепашок. В Україні прем'єра запланована на 30 серпня.
«Воруши ластами 2 3D» — це сіквел мультфільму «Воруши ластами» 2010 року, де головними героями виступили маленькі, але відважні, черепашки Семмі та Рей.
Сьогоднішня історія розповідає вже про їх онуків — Ріккі й Елі. Семмі та Рей тут дорослі самці, які нещодавно стали дідусями. Ніжачись на сонечку на березі моря і граючись зі своїми онучатами, Семмі і Рей потрапляють у халепу — їх виловили браконьєри для акваріума в Дубаї. Маленькі Ріккі й Елла вирішують за будь-яких умов знайти і звільнити своїх дідусів.
Стрічка «Воруши ластами» у світовому прокаті зібрала $ 72 млн. Мабуть історії та легенди про життя черепах завжди будуть цікаві не тільки дітям, але й дорослим.
Режисер обох частин «Воруши ластами 2 3D» і «Воруши ластами» Бен Стассен сам колись був вражений, ставши свідком однієї рятувальної операції на березі моря біля готелю у Мексиці, де він відпочивав зі своїм шестирічним тоді сином.
«... Люди з обслуговуючого персоналу готелю переносили кладку черепахових яєць, причому маленькі черепашки вилуплювалися на світ буквально у них на руках. Справа в тому, що мати-черепаха відклала яйця саме в тому місці, де сама народилася 30 років тому. Тоді готелю ще не було й ось місце кладки припало рівно на середину галявини. Проблема полягала в тому, що ці мініатюрні створіння були не здатні подолати асфальтову дорогу, яка відділяла їх від океану...», — розповів у своєму інтерв'ю Бен Стассен.
Саме тоді, спостерігаючи за реакцією не тільки дітвори, а й дорослих, на розповіді про подорожі черепах, у режисера народилася ідея про створення великого 3D-анімаційного фільму.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...