• Російська комедія повідає хто такий чоловік з гарантією

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    П'ятниця, 28 вересня 2012 року
 
Російська комедія «Чоловік з гарантією» молодого режисера Артема Аксененко стартує у прокаті 27 вересня.
Фільм про звичайного охоронця торгового центру «Ріо» — Вадима, який у буквальному сенсі живе у величезному магазині — спить, їсть і працює. І ось одного разу, сам того не знаючи, він стає учасником спору. Для Вадима ця історія почалася з того, що до нього підвели стажистку, яку потрібно навчити всьому, що він сам знає і вміє. Наївний і добрий охоронець показує усю красу життя в супермаркеті, розкриває перед дівчиною душу, не підозрюючи, що вона тільки видає себе за стажистку, а насправді це багата жінка — власниця цілої мережі торговельних центрів.
Дізнавшись усю душевну глибину цього скромного і тихого охоронця, «стажистка» по-справжньому закохується в нього, хоча за умовами суперечки, вона повинна була закохати в себе, а не самій полюбити. І ця заплутана любовна історія закінчується обміном обручок.
Є фільми, у яких фільм про сам фільм виглядає цікавіше, ніж сам фільм. І це стосується не тільки кіноробіт, часто сам процес створення чогось представляється більш цікавим, ніж те, що потім виходить. Не будемо робити поспішних висновків, але про фільм «Чоловік з гарантією» напрошується зробити саме такий. Хоча, швидше за все, з нами не погодяться ті, хто над цим фільмом працював.
«Мені сценарій одразу сподобався, безумовно і беззастережно, тому що це, насамперед, історія про кохання, про те, що всі здатні любити, навіть дуже багаті й упевнені в собі жінки, яким на перший погляд здається це не потрібно», — розповіла про свою героїню Нонна Гришаєва, яка зіграла роль псевстажистки.
Олександр Олешко, який зіграв головного героя фільму — охоронця Вадима Вілорьєвіча — зізнався, що йому дуже сподобалася назва стрічки. На його думку, саме така приставка повинна бути завжди зі словом «чоловік».
«Є мужики, але немає гарантії, а є тихі і непримітні люди... з гарантією!» — Сказав у своєму інтерв'ю актор.
З приводу фільму Олександр впевнений, що вийшло саме таке кіно, яке будуть купувати і переглядати по кілька разів. І теплі відгуки знімальної команди про молодого і талановитого режисера, який не тільки режисирував, але і фарбував декорації і озвучував, вселяють надію, що Олександр виявиться правий...
Зйомки тривали більше місяця і проходили з ранку і до вечора в супермаркеті.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...