• Міла Йовович врятує світ від зомбі, монстрів і страшного вірусу

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Вівторок, 11 вересня 2012 року
 
На екрани виходить продовження епопеї про зомбі та страшних монстрів — «Оселя зла 5», де голлівудська акторка з українським корінням Міла Йовович черговий раз врятує світ від воскреслих мерців, гігантських чудовиськ і страшного вірусу. Прем'єра сиквела запланована на 13 вересня.

Режисер усіх п'яти частин Пол У. С. Андерсон обіцяє, що нова стрічка буде ще страшніша, а декорації ще масштабнішими. У «Оселі зла 5» Пол затопить Москву, зніме погоню в метро «Арбатська», а також розстріляє ГУМ.

«Ми хотіли, щоб руйнування виглядали реалістично, коли хвилею накриває Червону площу, Кремль і Собор Василя Блаженного. Потрібно було об'єднати реальні та візуальні ефекти. Ми спорудили дуже детальний макет Москви, безліч декорацій. Наприклад, точну модель ГУМу, тому що нам чомусь не дозволили розстріляти його вітрини з кулемета», — жартуючи, розповів у своєму інтерв'ю Пол У. С. Андерсон на презентації фільму жаху «Оселя зла 5» у Москві.

У фільмі, крім Росії, будуть показані також Японія, Камчатка і Північна Америка.

За словами режисера, практично всі трюки його дружина, 37-річна Міла Йовович, виконувала самостійно і для цього багато тренувалася.

«Звичайно, я часто ризикувала на зйомках, але коли я дивлюся фільм-ешкн, мені подобається бачити обличчя актора тоді, коли він робить різні трюки. І мені не подобається, коли на мить показують чиєсь обличчя чи дуже маленький капелюх», — зізналася Міла журналу Empire.

Бюджет фільму становить 80 млн.

Підписатися:

Коментарі