ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Нарешті прем'єра «Сутінки. Сага. Світанок: Частина 2» у прокаті

Велика Епоха
Заключна частина кіносаги про кохання вампіра і простої дівчини «Сутінки. Сага. Світанок: Частина 2» сьогодні виходить на екран. На думку кінокритиків, ця картина стала однією з найбільш очікуваних кінопрем'єр цього року.

Постер «Сутінки. Сага. Світанок: Частина 2»
Постер «Сутінки. Сага. Світанок: Частина 2»
Усі чотири частини саги розповідають фантастичну історію кохання вампіра Едварда Каллена (Роберт Паттінсон) і звичайної дівчини Белли Свон (Крістен Стюарт). А щоб додати інтриги і замкнути любовний трикутник, Беллу полюбив ще й перевертень Джейкоб Блек (Тейлор Лотнер). Періодично їх і так непросту ситуацію погіршують битви з могутнім кланом вампірів — Волтурі.

Незважаючи ні на що, закохана пара зберегла своє кохання, і Бела, одружившись з Едвардом, навіть народила йому доньку Ренесмі (МакКензі Фой). Але під час пологів напівлюдини-напіввампіра організм Белли не витримав надлюдського навантаження. Едварду, щоб врятувати дружину, нічого не залишалося, як перетворити її на вампіра.

У заключній частині саги Белла звикає не тільки до свого нового вигляду, але й до ролі матері. Однак, їх сімейна ідилія тривала недовго. Не розібравшись у ситуації, Вольтурі готуються знищити все сімейство Калленів, оскільки за законами клану перетворювати дітей на вампірів суворо заборонено.

Щоб протистояти Вольтурі, Каллени вирішують зібрати свою армію вампірів. Назріває грандіозна битва...

Кіноепопея принесла гарний прибуток її творцям. Напевно, тому, хоча продюсери і заявляли раніше, що це остання і заключна частина саги, зараз йде мова про її продовження.

Про це на прес-конференції, присвяченій прем'єрі «Сутінки. Сага. Світанок: Частина 2», заявила Стефані Майєр — автор книги, за мотивами якої були зняті всі чотири частини саги.

Стефані Майєр повідомила, що нові сюжетні лінії будуть розвиватися навколо персонажа перевертня Джейкоба Блека і дочки Едварда і Бели — Ренесмі.

Касові збори попередніх частин склали $ 2,5 млрд. Творці очікують від заключної частини франшизи не менше $ 600-700 млн.