• Астерік і Обелікс рятуватимуть Британію

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    Середа, 24 жовтня 2012 року
 
Французький актор, ресторатор і винороб Жерар Депардьє знову з’явиться на екранах в мішкуватому костюмі Обелікса, який зі своїм другом Астеріксом відправиться рятувати Британію і англійську королеву від вторгнення римських військ на чолі з Юлієм Цезарем. Українська прем'єра пригодницької комедії «Астерікс і Обелікс 4: у Британії 3D» запланована на 25 жовтня.
Режисер фільму Лоран Тірар перенесе глядачів у ті часи, коли давньоримський полководець Юлій Цезар з легкістю завойовував країни Західної Європи — підпорядкувавши собі Францію, римський загарбник почав наступ на Британські острови. Тепер небезпека загрожує королеві Англії, яку зіграла Катрін Деньов.
Жоліторакс — мало не останній житель села, де сховалася королева і над якою ось-ось Цезар здобуде перемогу, відправляється в Галію до свого кузена Астеріксу за допомогою. Обелікс і Астерікс, прихопивши з собою бочечку чудодійного зілля, вирушили на допомогу королеві.
Можна було б відразу сказати, що результат облоги села римлянами вже зумовлений, якби не закоханість і любов до хорошого вина не втягнуть Обелікса в неприємні історії... Але без цього не було б самої комедійної історії про Обелікса і Астерікса.
На цей раз партнером Жерара Депардьє став Едуард Баер, який замінив Крістіана Клавьє, що зіграв Астерікса в перших частинах.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...