• Охлобистін зіграв Солов’я-розбійника

  • Олена Балакіна | Велика Епоха
    П'ятниця, 23 листопада 2012 року
 
Актор Іван Охлобистін, який зіграв у комедійному телесеріалі «Інтерни» завідувача терапевтичного відділення лікаря Андрія Бикова, не тільки написав сценарій, але й зіграв головну роль у пригодницькому бойовику «Соловей-розбійник». Режисером став 23-річний Єгор Баранов, який уже презентував цього року комедію «Самогубці», що з лишком окупила себе.

 Постер «Соловей-розбійник»

Постер «Соловей-розбійник»

«Тут грабую тільки я», — Соловей-розбійник.


У підмосковних лісах стала бешкетувати група розбійників, ватажком яких став якийсь Соловей. На пошуки і знешкодження хуліганів кинуті найкращі сили правоохоронних органів у особі суперагента Н7. Але схопити Солов'я виявилося не так просто. Головна його перевага — відсутність тактики і стратегії, що дезорієнтує супротивника.
Однак Соловей у своєму краю виступає у ролі такого собі Робін Гуда, який відновлює справедливість і виступає захисником народу, тим самим завойовую любов простих людей.
Звичайно, Солов'ю, як справжньому російському богатирю, поряд зі сміливістю і відвагою не чуже таке почуття, як кохання. Ця тема показана у фільмі не менш яскраво, ніж, наприклад, сцени бійок, боїв та інших заворушень.
«Такого проекту не було, мабуть, з часів Радянського Союзу. Було багато задіяно різної техніки, багато буде стрілянини, багато буде всякого роду зловмисного. Деякі кадри просто не зрозуміло, як зроблені. Люди, які будуть дивитися фільм, будуть приголомшені, — розповідає про своє дітище сценарист і актор Іван Охлобистін. — У цього кіно є надідея — яким би розбійник не був, рано чи пізно його доля приводить до того, що він стає захисником простого народу».
Компанію по акторській грі у фільмі Охлобистіну склали такі російські актори, як Євген Стичкін, Оксана Фандера, Ігор Жижикін, Сергій Бадюк, Олександр Стриженов, Павло Прилучний, Марія Голубкіна та інші.
«Це повне щастя. Ми намагаємося грати в сучасних російських богатирів. Одночасно це і три богатирі, і три мушкетери, і три невловимих месники. Багато безжальних бійок, таке собі середньовічне побоїще в сучасному світі», — розповідає про зйомки у фільмі Євген Стичкін.
Актор Вадим Демчог, який зіграв у «Інтернах» колегу лікаря Бикова — завідувача шкірно-венерологічного відділення лікарні Івана Купітмана, а в житті друг актора Охлобистіна, відзначає розмах зйомок «Солов'я-розбійника» в кількох кривавих фарбах.
«Історія чудова, кривава, я б навіть сказав кровожерна, люта й кстремальна», — зізнався Вадим Демчог.
«Якби я був кухарем, я б сказав, що будьте певні — гаряче буде, за смак не ручаюсь, у кожного він свій, але страва буде гарячою», — розповів про свої враження під час роботи над «Солов'єм-розбійником» український та російський кіноактор Дмитро Шевченко.
Прем'єра російського фільму відбудеться 22 листопада.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...